Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže

O BODY TO BODY MASÁŽI


Masáž Body to Body se někdy nazývá jako "mokrá, klouzavá" masáž. Vzhledem k tomu, že pochází z tradičních japonských lázní, uchovává si techniky a postupy tradiční rituální masáže. Masérka je při masáži zcela nahá.

Obvykle erotická masáž začíná sprchou, kde je klient umyt a připraven na masáž. U tradiční masáže se vždy jedná o společnou koupel v bylinné lázni při které je masírovaný pečlivě omyt na celém těle. Pohlavní orgány se samozřejmě omývají také. Potom se masírovaný položí na matraci, kde je natřen speciálním olejem. Kromě mimořádných třecích vlastností má velmi výrazné účinky na uvolnění stresu a napětí lidské mysli. Olej se zpracovává do formy gelu, je bez zápachu a průhledný, nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje žádné alergie na lidské pokožce. To v čem je nenahraditelný jsou jeho vynikající třecí vlastnosti.

Při použití na suchou pokožku ho pokožka bude absorbovat, dodá jí výživu a obnoví její vitalitu a pružnost. Pokožka je pak po takovéto aplikaci svěží, uvolněná a hedvábně hladká. Pokud je však poté gel nanesen na vlhkou pokožku, stane se kůže neskutečně kluzkou. Právě toho se při Body to Body masáži využívá. Po natření masírovaného a masérky mohou jejich těla po sobě celkem bez větší námahy snadno klouzat. Masáž pak probíhá dotykem celého těla masérky na těle masírovaného a je velice erotická.

 

NURU MASÁŽ


Zvláštním názvem je nazvaná erotická masáž, která se nazývá nuru masáž. Říká se jí také klouzavá. Jde totiž o masáž, která se provádí po teplé koupeli a na tělo se nanáší lehký nuru gel. Masérka prakticky po vašem těle bude jemně klouzat a masírovat tak vaše rozpálené tělo. Intenzitu masírování nechá masérka čistě na vašem přání.

Pocítíte vlnu rozkoše a zároveň uvolnění, krásná masérka bude po vašem těle nádherně klouzat a promasíruje vám každý záhyb na těle, že nebudete chtít, aby skončila. Prožijete explozi těla a dost možná i opakovaně, nebojte se dát najevo svou vášeň!

Užijte si erotickou nuru masáž všemi smysly a zapomeňte na starosti všedního dne.

Nuru masáž pochází z Japonska a její název je odvozen z mořské řasy nuru. Gel je bezbarvý, nelepí a nezanechává stopy.

Erotické masáže, erotické mýdlové masáže, nuru masáže, masáže s tenga egg a navíc ještě strip show nebo lesbi show jsou všechno masáže, které vám vnesou do života nový náboj, nové zkušenosti a uvolnění.

 

O MASÁŽI PENISU


Po celou dobu masáže leží klient na zádech a masérka se převážně věnuje masáži penisu. Masáž penisu má tu sílu zbavit přijímajícího muže stresu a napětí. Pravidelná masáž dokáže zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu.

Orgasmus se dostavuje až na konci masáže. Avšak po celou dobu je potlačován a oddalován. Konečné vyvrcholení je tak silné, že zažijete nezapomenutelný zážitek. V tomto případě platí pořekadlo "méně vyvrcholení znamená více". Při přání více orgasmů je možné masáž přizpůsobit požadavkům.

 

BEZPEČNÁ EROTICKÁ TERAPIE


Erotická terapie je služba, která přímo reaguje na Koronavirovou krizi. Jedná se o bezpečnou terapii s dostatečným odstupem včetně roušky. Vše v souladu s doporučením vlády ČR. 

Nejedná se o masáž, ale o bezkontaktní terapii.

 

 

PRAVIDLA EROTICKÉ MASÁŽE
Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

 
 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 11685
Měsíc: 997
Den: 54